10.3.08

Paras paar /My favorites in Etsy 1

NB! The english text is below!

Vaikus nii ida- kui läänerindel on seks korraks ehk läbi… üks hiigelsuur projekt, millest juttu vast edaspidi, lõpetatud ja uued tegemised ees. Nii et paras aeg täita blogimisse tekkinud tühimikku ühe ammuse mõtte elustamisega.

Kui umbes aasta tagasi Etsy käsitööpoega tutvust tegin, rabas mind omanäoliste loojate küllus. Aeg lippab ning uusi ja uusi lemmikuid tekib nagu seeni peale vihma - ent on mõned, kelle loomingu juurde pöördun ikka ja jälle tagasi.

Nende pihta nüüd “näpuga näitakski”.

Niisiis, uus rubriik: “Paras paar” – ehk üks südamelähedane looja Etsyga tutvumise alguspäevilt ning üks hilisemast ajast.babastudioPrague oli minu esimene Etsy-armastus ja see armastus kestab tänaseni!

Andeka tandemi - Alexi ja Kareni loodud "baba studio" asub Prahas ning nende looming on äärmiselt omanäoline ja mitmekülgne – müstilistest taro kaartidest, värvikate raamatute ja stiilsete käekottideni…

Kõige selle lähemalt kirjeldamiseks kuluks pool päeva, nii et soovitan alustada tutvumist nende blogist või külastada nende peamist poodi.

Nüüd on avatud ka uus “Boheemsete Kassidega” kauplev Etsy pood. Ja kuidas nad saakski ilma isikliku kirjastuseta!Vastupandamatu HeliS võlus mind oma sümpaatsete “Mitte päris superkangelastega” samuti silmapilkselt.


Heli Sengezer on Soome päritolu kunstnik, kes elab Istanbulis ning kelle soe ja humoorikas looming on pidevas muutumises.

Tänaseks on “superkangelased” kolinud tema
Dawanda poodi ning Etsys on leidnud kodu erinevad minimõõtu taiesed.


Elust Isanbulis ning Heli loomingust võib lähemalt lugeda tema
blogist.


P.S. pilte on kasutatud autorite loal.

*********************************


Finally I finished one really huge project and can give some love to my poor lonely blog.

Today I want to introduce some of my very special Etsy favorites. And to be honest, I have quite a lot of them to show in the next posts.


babastudioPrague was a love of first sight!


And this – my very first "Etsy love" is still very much alive :)


Alex and Karen run a design studio - "baba studio" in the centre of Prague. The studio is very focused stylistically on "Magic Realism", and philosophically on socially aware projects that encourage tolerance, imagination and empathy. Their work is published by the Magic Realist Press.

They team up most talented tandem - loving old stories, strange symbols, and fragments of images. Start discovering their quaint world:
Blog
Main Shop. http://baba-store.com/


They also have separate Etsy shop for the Bohemian Cats.


Heli Sengezer is Finnish girl living in Turkey. She is making different crafts - paints, knits, crochets, twists wire, glues things together.... and it all turns out just great!

HeliS Etsy shop amazed me with super cute “Not exactly a superhero' girl” items. Now “Superhero girl” found another place to live and moved to her Dawanda shop.


Today you can found from her Etsy shop wonderful and unconventional mini artwork. I just adore it :)


To learn more about her creative world, visit her lovely blog. http://helisengezer.blogspot.com/


P.S. All pictures are used with permission from the authors!

5 comments:

StaroftheEast said...

We have a wonderful streetteam, full with wonderful artists :)

ArtMind said...

Lovely post, Leina!
I can only agree with you these are fantastic artists! :)

Miss Mish Mish said...

Great featured sellers Leina an lovely blog post! Nice to see so much creativity!

glasfaden said...

I know, I'm late as always :) Still.. congrats on finishing the project!
Great featuring! I didn't know, that BohemianCats belongs to babastudio too, although I realized the similarity of the theme in both shops :)

Heli said...

Thank you so much Miss X for this blog feature! I am so honored :)

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin